Jump to content

Geo Wyjazdy


explo997

Recommended Posts

Nie jestem pewien: czy nikt tu nie wpadł na pomysł wyjazdu jakiegoś wspólnego celem zdobywania keszy w odległych krajach ?

 

Przykładowo, obecnie tzn II połowa sierpnia 2015 chciałbym ruszyć na Bałkany (Albania i okolice) tak do dwóch tygodni. Miałbym dwa miejsca w samochodzie, wyjazd niskobudżetowy oczywiście, śladem virtuali i webcamów, trochę zwiedzania do tego (Słowacja, Węgry, Słowenia, Bośnia, Chorwacja, Czarnogóra, Albania, Serbia).

 

Albo "Wersja północna czyli Atrybut Lost & Fond"

 

Jacyś chętni ?

Link to comment

Nie jestem pewien: czy nikt tu nie wpadł na pomysł wyjazdu jakiegoś wspólnego celem zdobywania keszy w odległych krajach ?

 

 

Cenna inicjatywa- ale... za późno ogłoszona, zwykle plany wakacyjne robi się ciut wcześniej. Poza tym

zabieranie nieznanych osób może być nieco ryzykowne, może im się nie spodobać, np. nocowanie na campingu zamiast w hotelu, jedzenie konserw zamiast lokalnych dań, zwiedzanie bez wchodzenia do muzeów, bo kosztuje. Albo odwrotnie, mogą marudzić,że wszystko taaaakie drogie... Chyba lepiej zabierać w miarę znane osoby, bo co zrobić z marudą w takiej Albanii? No, wyjazd może być tańszy, bo koszty paliwa dzielone, ale nerwów nikt nie zwróci...

Kiedyś się nacięłam( nie na geo) to wiem....

Link to comment

Faktycznie, takie propozycje warto ogłaszać wcześniej... Ale, według mnie, zdecydowanie warto.

 

To czytają nie tylko nieznane osoby, te znane autorowi posta też :)

No i oczywiście, wszystkie szczegóły wyjazdu można uzgodnić jeszcze przed podjęciem decyzji o dołączeniu do wyprawy.

 

Ja na proponowany wyjazd w proponowanym terminie się nie piszę. Nie dlatego, że nie jestem zainteresowany (a trudne warunki zdecydowanie są mi bliższe niż snucie się po hotelach). Jednak mam już inne plany na ten okres. Poza tym właśnie wróciłem z podobnego wypadu w podobne rejony (choć, niestety, na te bardziej odległe kraje brakło już czasu). Może będzie okazja za rok?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...